Oferta

Oferta księgowa

Prowadzimy dla przedsiębiorców ewidencje podatkowe, sporządzamy deklaracje dla podatku od towarów i usług, ZUS, przygotowujemy zgłoszenia do ZUS i aktualizacje do urzędów.

Oferujemy sporządzanie zeznań rocznych oraz rozliczenia prywatnego najmu.

Przygotowujemy bieżące ewidencje księgowe, deklaracje, rozliczenia pracowników, przeprowadzamy audyty księgowości i pomagamy wyprostować nieścisłości w dotychczasowych ewidencjach.

Doradztwo podatkowe i optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa i doradztwo podatkowe dla przedsiębiorców prowadzących działalność. Pomagamy sporządzać prawidłowe rozliczenia naszym klientom, przeprowadzamy audyty dokumentacji podatkowej sporządzonej przez inne podmioty. Sporządzamy opinie, interpretacje, wyjaśnienia, reprezentujemy klienta w toku różnego rodzaju postępowań, znajdujemy specjalistów od szczególnych transakcji planowanych przez przedsiębiorcę (m.in. przekształcenia podmiotów).

Usługi świadczy doradca podatkowy Joanna Pindelska nr wpisu na listę doradców 12978 lub inne osoby uprawnione do świadczenia usług doradztwa.

Pomoc w formalnościach

Naszym klientom oferujemy również pomoc w założeniu działalności bądź zaktualizowaniu wymaganych danych w polskich urzędach.

W jakich branżach specjalizują się pracownicy biura?

Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorstw działających w sektorze IT, prawa i medycyny.

Czy muszę prowadzić działalność na terenie Wrocławia?

Nasi klienci prowadzą działalność gospodarczą zarówno na terenie całego kraju, jak i zagranicą. W szczególności branża IT i prawa charakteryzuje się międzynarodowym zasięgiem.

Dokumenty elektroniczne

Dokumenty sporządzone dla naszych klientów są dostępne w specjalnym katalogu elektronicznym, do którego dostęp uzyskuje klient na czas współpracy z biurem. Sporządzone rozliczenia dostępne są wówczas 24h na dobę.

Zeznania roczne

Sporządzamy roczne zeznania podatkowe dla osób fizycznych obejmujące:

  • dochody z umów o pracę i cywilnoprawnych
  • dochody uwzględniające przekazanie praw autorskich (z 50% kosztami uzyskania przychodów)
  • dochody z zasiłków, rent, emerytur
  • dochody z działalności gospodarczych
  • dochody kapitałowe
  • dochody z nieruchomości (wynajem i sprzedaż)

W naszej ofercie znajdą Państwo również zeznania uwzględniające dochody uzyskane od zagranicznych pracodawców.